Informace o zemi
Organizované zájezdy
Fotogalerie Etiopie
Oblíbené trasy a programy (individuálně)
Komunikujte s námi
Radek Burda fotograf
Kontakt

Faranji s.r.o.

podchod stanice metra Anděl
Na Knížecí, Praha 5, 150 00

info@fotovandr.cz

O nás

Uskupení Fotovandr bylo založeno profesionály v tomto oboru s dlouhodobými zkušenostmi v zajišťování vynikajících a spolehlivých služeb pro cesty, pobyty či zájezdy. Naši zákazníci pocházejí z různých částí této republiky.

Naše společnost má profesionální tým mající hluboké znalosti o zemi a kteří kvalifikovaně umí řešit problémy, které mohou nastat. Průvodci pracující pro Fotovandr mluví více jazyky.


V Etiopii spolupracujeme s jednou z největších místních kanceláří nabízející spolu s námi programy po této zemi. Můžeme tak vlastně říci, že máme i spolehlivé řidiče a "vlastní" spolehlivé automobily a minibusy.

Profily našich průvodců naleznete v záložce Průvodci. Profily našich etiopských průvodců naleznete níže:

Pan Getaw Sitegin
Mladý profesionální průvodce, který je absolventem jediné státní university Tourism Institute, a který má bohaté zkušenosti ze všech koutů. Více než průvodce je pan Getaw historikem, geografem a brzy také absolventem BA v politických vědách a mezinárodních studiích.


Pan Anteneha W / Mariam
Profesionální řidič a průvodce, který prozkoumal se všemi Off-Road vozidly snad všechny kouty trasy severní Historic Route, východní části Harar či populární Bale Mountains. V rukou pana Anteneha prostě nemusíte mít žádné obavy o mechanické zdraví vašich vozidel. Je to mechanik nejen vzděláním, ale hlavně má zlaté ruce doopravdy.


Partnerské weby: LastMinute dovolená | Dovolená na horách | Vandrování světem, fotogalerie | Dovolená Tunisko | Dálky.cz | Fotky s duší | Kréta