Informace o zemi
Organizované zájezdy
Fotogalerie Etiopie
Oblíbené trasy a programy (individuálně)
Komunikujte s námi
Radek Burda fotograf
Kontakt

Faranji s.r.o.

podchod stanice metra Anděl
Na Knížecí, Praha 5, 150 00

info@fotovandr.cz

Pravidla FotoVandrů

FotoVandry jsou cesty za světlem, za pořízením zajímavých záběrů. Proto zpoždění, změny nebo nedodržení programu způsobené zastávkami pro focení jsou obvyklé a tolerovány. Dobré světlo a panoramata mají přednost před obvyklými zastávkami „na cigaretku”, je nutné být připraven, že se může stát, že účastník bude přehlasován a bude zvoleno ubytování ve výrazně horší kvalitě než byl původní předpoklad, jen aby se například nepropáslo podvečerní měkké světlo.

Organizátory výprav jste vy sami. Pokud se např. rozhodnete z důvodu světelných podmínek zůstat někde o den déle nebo místo v apartmánu spát například v horách a čekat na východ slunce, program se mění a zůstává se déle, nebo se spí jinde. Podstatné je, že pro změnu programu se rozhodla nadpoloviční většina a odsouhlasila si i úhradu vzniklých vícenákladů. Platí ale i to, že „menší polovina” automaticky respektuje rozhodnutí většiny.

Každý účastník FotoVandru má právo kdykoli zastavit minibus, pokud se domnívá, že se jedná o dobré místo na fotografii.

Na FotoVandrech není vedoucí zájezdu ani průvodce jako na klasických zájezdech. Člen ČFFÚ, který se FotoVandru účastní, má úlohu koordinační a odbornou. Jeho úkolem je vás seznámit a naučit základní technická a estetická pravidla pořizování dobrých fotografií a základní pravidla zpracování fotografií v počítači. Účastní se odborného vzájemného hodnocení pořízených fotografií při společných promítáních.

Každý účastník každého FotoVandru obdrží 12ti měsíční kalendář sestavený z jeho vlastních 12 fotografií v hodnotě 990 Kč a licenci programu Zoner Photo Studio vč. 2 CD s mapami v hodnotě nejméně 1.090 Kč. Cena je již součástí ceny fotovandru.

Partnerské weby: LastMinute dovolená | Dovolená na horách | Vandrování světem, fotogalerie | Dovolená Tunisko | Dálky.cz | Fotky s duší | Kréta