Informace o zemi
Organizované zájezdy
Fotogalerie Etiopie
Oblíbené trasy a programy (individuálně)
Komunikujte s námi
Radek Burda fotograf
Kontakt

Faranji s.r.o.

podchod stanice metra Anděl
Na Knížecí, Praha 5, 150 00Pravidla FotoVandrů

FotoVandry jsou cesty za světlem, za pořízením zajímavých záběrů. Proto zpoždění, změny nebo nedodržení programu způsobené zastávkami pro focení jsou obvyklé a tolerovány. Dobré světlo a panoramata mají přednost před obvyklými zastávkami „na cigaretku”, je nutné být připraven, že se může stát, že účastník bude přehlasován a bude zvoleno ubytování ve výrazně horší kvalitě než byl původní předpoklad, jen aby se například nepropáslo podvečerní měkké světlo.

Organizátory výprav jste vy sami. Pokud se např. rozhodnete z důvodu světelných podmínek zůstat někde o den déle nebo místo v apartmánu spát například v horách a čekat na východ slunce, program se mění a zůstává se déle, nebo se spí jinde. Podstatné je, že pro změnu programu se rozhodla nadpoloviční většina a odsouhlasila si i úhradu vzniklých vícenákladů. Platí ale i to, že „menší polovina” automaticky respektuje rozhodnutí většiny.

Každý účastník FotoVandru má právo kdykoli zastavit minibus, pokud se domnívá, že se jedná o dobré místo na fotografii.

Na FotoVandrech není vedoucí zájezdu ani průvodce jako na klasických zájezdech. Člen ČFFÚ, který se FotoVandru účastní, má úlohu koordinační a odbornou. Jeho úkolem je vás seznámit a naučit základní technická a estetická pravidla pořizování dobrých fotografií a základní pravidla zpracování fotografií v počítači. Účastní se odborného vzájemného hodnocení pořízených fotografií při společných promítáních.

Každý účastník každého FotoVandru obdrží 12ti měsíční kalendář sestavený z jeho vlastních 12 fotografií v hodnotě 990 Kč a licenci programu Zoner Photo Studio vč. 2 CD s mapami v hodnotě nejméně 1.090 Kč. Cena je již součástí ceny fotovandru.

Partnerské weby: LastMinute dovolená | Dovolená na horách | Vandrování světem, fotogalerie | Dovolená Tunisko | Dálky.cz | Fotky s duší | Kréta