Informace o zemi
Organizované zájezdy
Fotogalerie Etiopie
Oblíbené trasy a programy (individuálně)
Komunikujte s námi
Radek Burda fotograf
Kontakt

Faranji s.r.o.

podchod stanice metra Anděl
Na Knížecí, Praha 5, 150 00

info@fotovandr.cz

Průvodci - Profily nejčastejších průvodců FotoVandru.cz

Martin Kozák (*1979)

Fotografování se intenzivně věnuje 5 let, jeho neojblíbenějšími žánry jsou reportáž, dokument a sport. V současnosti pracuje s přístrojem Canon EOS 1D Mark II a objektivy s ohniskovou vzdáleností od 8 do 400 mm. Reference: fotograf ČTK, webový sportovní server www.sportovni.net, Pražský deník, různé časopisy a magazíny, účast na Czech Press Photo.

Jan Cága (*1976)

Cestování a fotografování bere jako výzvu zachytit a zvěčnit život a osudy lidí ať už v okamžicích čisté radosti, bolesti, nebo jejich zármutku. Žánrově jsou mu blízká témata reportáže, cestopisného dokumentu, ale také vrcholné sportovní okamžiky. Používá digitální zrcadlovku Canon EOS 20D a nespočet objektivů od 8 mm po 300 mm. Z více než 25 procestovaných zemí jmenujme např. Indonésii, Malajsii, Pakistán, Laos, Indii, Vietnam, Írán atd. Autorsky přispívá do časopisu DIGI a pravidelně se účastní novinářské soutěže Czech Press Photo.

Radek Burda (*1964)

Dobrodruh a cestovatel. Vandrovník duší a tělem, zakladatel společnosti FotoVandr. Procestoval již více jak 40 zemí a v posledních 4 letech je jeho manželkou fotografický aparát. Své zatím nejsilnější zážitky si přivezl z Etiopie a Číny a rád by se o ně podělil i s vámi. Prošel si cestou od fotoamatéra k dělání fotografií „s rozmyslem” a rád by ji zprostředkoval i ostatním, protože se domnívá, že si ji může projít každý, a že je to cesta neuvěřitelně krásná a dobrodružná.

Partnerské weby: LastMinute dovolená | Dovolená na horách | Vandrování světem, fotogalerie | Dovolená Tunisko | Dálky.cz | Fotky s duší | Kréta